У Дніпрі біля ДНУ облаштували зупинку громадського транспорту

У Дніпрі біля навчального закладу з’явилося місце, де містяни можуть чекати на громадський транспорт. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Біля Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на зупинці громадського транспорту з’явився павільйон. Відтепер очікувати на свій транспортний засіб стане зручно й студентам, які вже скоро підуть на заняття, а також іншим громадянам: літнім людям, жінкам з дитячими візочками та маломобільним групам населення.

Поряд із павільйоном встановлені спеціальні знаки, які інформують про маршрути, які здійснюють висадку пасажирів біля університету. Також на зупинці є смітник.

Нова облаштована зупинка знаходиться серед дерев, тому містянам буде приємно проводити час у затінку. Проте, посадковий майданчик не відповідає ДБН (державним будівельним нормам). Слід зазначити, що у Дніпрі дуже мало правильно облаштованих зупинок. Серед них одна на вулиці Запорізьке шосе — «вулиця Трудові резерви».

Слід нагадати, що кілька днів тому біля головного корпусу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара зіпсували арт-об’єкти, встановлені до Дня сторіччя навчального закладу. Так, біля нього з’явилися двометрові червоні стільці, на кожному з яких були написи, присвячені видатним людям, які навчалися в університеті.

У Дніпрі біля ДНУ облаштували зупинку громадського транспорту - рис. 1

У Дніпрі біля ДНУ імені Олеся Гончара з’явився павільйон на зупинці громадського транспорту.

У Дніпрі біля ДНУ облаштували зупинку громадського транспорту - рис. 2

Поряд є спеціальні таблички із написами тих маршрутів, які здійснюють зупинку біля університету.

У Дніпрі біля ДНУ облаштували зупинку громадського транспорту - рис. 3

Громадянам стало зручно чекати на свій транспортний засіб.

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Кам’янському хочуть нагородити водія «без гальм».

Теги: