У Дніпрі біля залізничного вокзалу встановлюють пандус

На вокзалі станції Дніпро-Головний тривають заходи з покращення умов перебування на об’єкті людей з інвалідністю. Про це повідомляє Відкритий

З боку привокзальної площі в сторону першої колії залізничного вокзалу встановлять металеву конструкцію для пандуса. Монтаж конструкції почався лише цього тижня, й вже виконано більшу частину робіт.

Як відзначають в «Укрзалізниці», робота з удосконалення інфраструктури для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями на залізниці проводиться постійно. Для більшої її ефективності до консультування долучаються представники громадських об’єднань людей з інвалідністю, а також іноземні фахівці. Зокрема, у рамках міжнародного проєкту «Тренінг» до вокзалу Дніпро-Головний завітала іспанська делегація. Закордонні експерти дали низку порад, як зробити вокзальну інфраструктуру більш комфортною та доступною для людей з інвалідністю — придніпровські залізничники практично взялися доводити її до європейських стандартів.

У Дніпрі біля залізничного вокзалу встановлюють пандус - рис. 1

Нагадаємо, що голова організації Доступно.UA опублікував на своїй сторінці у Facebook рейтинг доступності міст для людей з інвалідністю.

У Дніпрі біля залізничного вокзалу встановлюють пандус - рис. 2

У процесі оцінювання до уваги автор брав такі критерії як комфортність транспорту, зручність тротуарів, доступність закладів та держустанов і внутрішнє відчуття безпеки у місті.

У Дніпрі біля залізничного вокзалу встановлюють пандус - рис. 3

Дніпро в цьому списку посіло 17 місце, хоча автор наголошує на тому, що рейтинг є суб’єктивним.

У Дніпрі біля залізничного вокзалу встановлюють пандус - рис. 4

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі пандуси зробили недоступними для інвалідів.

Теги: