У Дніпрі до березня наступного року планують перекрити частину набережної – Відкритий

У Дніпрі до березня наступного року планують перекрити частину набережної

У зв’язку із виконанням ремонтних робіт у Дніпрі планують перекрити тротуар по вулиці Набережна Перемоги. Про це Відкритий дізнався із відповідного документу.

У Дніпрі планують тимчасово перекрити тротуар по вулиці Набережна Перемоги. Такий дозвіл міська влада планує надати ТОВ «Дельта». Відомо, що це пов’язано з необхідністю прокладання інженерних мереж до об’єкта будівництва водно-розважального комплексу по вулицям Яружній та Набережній Перемоги. Ремонтні роботи будуть виконуватися у період з 9 вересня 2019-го року до 9 березня 2020-го року.

До початку виконання робіт працівники повинні будуть узгодити тимчасову схему руху з Управлінням патрульної поліції. Для безпеки пішоходів на ділянці, де будуть виконуватися ремонтні роботи, повинні встановити спеціальні дорожні знаки, а також огорожу. Коли ремонт завершиться, тоді усі конструкції будуть демонтовані, а рух вулицею відновиться.

Слід нагадати, раніше ми писали про те, що на місяць також планують звузити вулицю Юр’ївську та Тимчасову. Це пов’язано з реконструкцією електронних мереж. Також на місяць планують звузити вулицю Марії Лисиченко та провулок Крушельницької. Крім того, раніше Відкритий писав про те, що через будівництво виставково-торговельного комплексу та інженерних мереж у центрі Дніпра планують звузити проїжджу частину дороги на два роки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Дніпроводоканал замінив водовід у 80 будинках міста.

Теги:

Оцените этот материал: