У Дніпрі до кінця року планують звузити вулицю Малиновського та заїзд на Новий міст

У Дніпрі з 16-го вересня планують звузити вулицю Маршала Малиновського та заїзд на Новий міст. Ремонтні роботи планують завершити до кінця року. Про це Відкритий дізнався із відповідного документа.

У Дніпрі планують надати дозвіл комунальному підприємству «Дніпровський електротранспорт» на звуження проїзної та тротуарної частини вулиці Маршала Малиновського. Це пов’язано із будівництвом тролейбусної лінії на жилому масиві Сонячний. Відомо, що роботи розпочнуться після дня міста — 16 серпня, а завершаться 31-го грудня 2019-го року.

До початку проведення ремонтних робіт рух транспорту на період звуження вулиці Маршала Малиновського повинні будуть угодити з патрульною поліцією. Крім того, на цій ділянці дороги повинні з’явитися відповідні дорожні знаки.

Слід нагадати, що зараз на Новому мосту проводяться ремонтні роботи. У зв’язку із цим заборонили рух для особистого та громадського транспорту. Відтепер автомобілісти можуть користуватися тільки іншими трьома мостами — Амурським, Кайдацьким та Південним. Новий міст планують відкрити до Дня Дніпра, тобто 14-го вересня.

 

 

 

У Дніпрі до кінця року планують звузити вулицю Малиновського та заїзд на Новий міст - рис. 1

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дніпряни можуть стежити за заторами на мостах у режимі онлайн.

 

Теги: