У Дніпрі гряде ліквідація всіх маломірних маршруток

З 1-го жовтня у міській раді Дніпра обіцяють почати «ліквідацію» маломірних маршруток у Дніпрі. Про це Відкритий дізнався з прес-конференції заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка.

Прийдешню восени транспортну революцію анонсував на своїй сторінці заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Значить так, з 01.10.2019 року в місті Дніпро починає діяти програма по заміні (ліквідації) всіх маломірних маршрутних «таксі ». На її реалізацію беремо два роки», — написав Лисенко.

У Дніпрі гряде ліквідація всіх маломірних маршруток - рис. 1

Як раніше повідомляв Відкритому Ігор Маковцев, директор Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради, таке рішення дозволить вирішити й проблему з водіями, яких наразі не вистачає.

Під час прес-конференції у міській раді Михайло Лисенко розповів, що розпочнуть вони «ліквідацію» маломірних маршруток з об’єднання деяких маршрутів. Крім того, планується прибрати маршрути, які дублюються, тому що вони не завжди ефективно надають послуги населенню.

Також він наголосив, що для перевезення містян будуть залучати інвесторів та підприємців з усієї України, які у своєму розпорядженні мають нові автобуси першого класу, в яких обов’язково є кондиціонер. Такі умови ставить міська рада для майбутніх перевізників.

Теги: