У Дніпрі каякери підтримали дітей з аутизмом | Відкритий

У Дніпрі каякери підтримали дітей з аутизмом

Сьогодні, 27-го липня, у Дніпрі відбувся благодійний заплив на каяках на підтримку дітей з аутизмом. Про це повідомляє Відкритий з місця події.

Сьогодні у Дніпрі відбувся заплив на каяках на підтримку дітей-аутистів. Близько тридцяти охочих долучились до заходу об 11-й ранку. Стартували з двох локацій: Монастирського острова (база ДЗМО) та бази оренди каяків TravelKayak Dnipro (парк Воронцова). Дві групи приблизно по п’ятнадцять осіб вийшли з цих локацій та рухались одна одній назустріч до Фестивального причалу. Загалом каякери пропливли відстань довжиною понад пʼять кілометрів.

Як розповів один із організаторів, заплив відбувся за участі олімпійських чемпіонів, а мета цього заходу — привернути увагу суспільства до проблем дітей-аутистів та показати, що в місті немає програм для реабілітації неповнолітніх з таким діагнозом.

«Ми збираємо гроші для реабілітації дітей-аутистів. До нас приходять волонтери, які перераховують кошти на закупівлю фарби, щоб діти мали змогу реабілітуватися за напрямком арт-мистецтво», — зазначив засновник клубу греблі на каяках TravelKayak Олексій Колкунов.

Олексій Колкунов

Керівник асоціації екстремального спорту Максим Семенов розповідає, що і асоціація, і клуб TravelKayak прийшли сьогодні на цей захід, щоб підтримати дітей і зробити свій внесок у їх реабілітацію.

Максим Семенов

«Особисто я хочу частину свого часу присвятити добрим справам, у даному випадку — для цих дітей, тому що в Україні цьому приділяється дуже мало уваги», — розповідає Максим Семенов.

Також Семенов додав, що зібрані кошти передадуть волонтерам благодійного фонду, який буде займатися цим питанням. Вони планують і надалі з ними співпрацювати, щоб допомагати фонду та дітям.

Інструктаж перед запливом

Перед початком запливу для учасників провели інструктаж, як правильно тримати весло та що робити, коли треба повернути вбік або розвернутися. Також кожному каякеру одягнули рятівний жилет.

Думки учасників щодо заходу виявилися одностайними:

«Ми прийшли сюди на благодійну акцію для підтримки дітей-аутистів. Під час запливу на каяках буде багато цікавих моментів та вражень, адже я сьогодні перший раз буду плавати — думаю, буде цікаво», — розповів учасник Владислав.

Учасник Владислав

Президент всеукраїнського спортивного клубу «Престиж» Ігор Болдін додав: коли вони зберуть необхідну суму для дітей, на цьому не зупиняться. В майбутньому організатори заходу хочуть зняти відеоролик, який буде транслювати актуальність даної проблеми, щоб держава звернула на неї увагу.

«Дуже важливо, щоб держава розуміла, що ці діти потребують захисту. Похід на каяках буде відбуватися приблизно півтори години. У нас вперше з’явилася така думка — займатися цією проблемою та розуміти необхідність благодійних проектів. У зв’язку із тим, що до нас надійшов такий запит від благодійного фонду, ми вирішили реалізувати цей проект та допомогти», — зазначив президент спортивного клубу.

Також по Дніпру плавали й професійні спортсмени

Спільне фото першої групи перед стартом

Серед учасників запливу були й жінки

У багатьох учасників був гарний настрій

Учасники зібралися біля фестивального причалу

Близько тридцяти осіб взяли учать у заплаві на каяках по Дніпру

 

Теги:

Оцените этот материал: