У Дніпрі компанія-фігурант кримінальних проваджень ремонтуватиме гуртожиток Національного університету

У Дніпрі відремонтують гуртожиток №6 Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара за майже 1,5 мільйона гривень. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Згідно з тендерною документацією, ремонтні роботи будуть виконані до кінця 2019 року. Єдина пропозиція була подана компанією «Ант-строй». Закон України «Про публічні закупівлі» дозволяє проводити неконкурентні тендерні закупівлі, якщо загальна сума капітального ремонту об’єкту не перевищує 1,5 мільйона гривень. Стартова ціна тендеру склала 1 432 213 гривень. Жодної знижки підрядник не зробив. Перелік робіт, які будуть виконані в гуртожитку, також відсутній.

У 2018 році поліція підозрювала службових осіб ТОВ «Компанія АНТ-Строй» у наданні Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровського міськради неправдивих офіційних документів, щоб отримати неправомірну вигоду — бюджетне фінансування.

У 2017 році Департамент за результатами трьох тендерів замовив «АНТ-Строй» капремонт будівлі та огорожі школи №7, будівлі школи №140 та спортзалу школи №69 на загальну суму 12,86 мільйона гривень.

Прокуратура вважала, що службовці «АНТ-Строй» під час проведення цих трьох тендерів надали копію ліцензії, яка не відповідає дійсності, оскільки значиться за іншою фірмою ТОВ «Технобудресурс», що свідчить про підроблення документів.

Тендерна пропозиція «АНТ-Строй» також містила завірену копію дозволу Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області, нібито виданого підприємству 16 травня 2017 року. Як з’ясувало слідство, і цей документ виданий був «Техбудресурсу». Крім того, «АНТ-Строй» не мав чинного дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

ТОВ «Компанія АНТ-Строй» була заснована в травні 2016 року Антоном Чорнодубом і Наталією Ніколаївською. З березня 2012 року остання є засновником і керівником «Техбудресурсу». В березні 2017 року Ніколаївська працювала кошторисником в «АНТ-Строй».

У Дніпрі компанія-фігурант кримінальних проваджень ремонтуватиме гуртожиток Національного університету - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що «Укрзалізниця» продає 73 000 тонн брухту.

Теги: