У Дніпрі курсанти Університету Внутрішніх Справ стали волонтерами

Про благодійну діяльність під час пандемії коронавірусу говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з першим проректором ДДУВС Володимиром Ковбасою та завідуючою відділення гуманітарної та соціальної роботи ДДУВС Наталією Карнаух. 

Під час вимушених карантинних обмежень курсанти Дніпропетровського Державного Університету Внутрішніх Справ перейшли на дистанційне навчання.

У Дніпрі курсанти Університету Внутрішніх Справ стали волонтерами - рис. 1

«Крім навчання наші курсанти здійснюють патрулювання вулиць Дніпра. Ведуть роз’яснювальну роботу серед населення. А з 2 квітня запрацювала гаряча лінія  допомоги тим, хто її найбільше потребує. Наші курсанти досавляють ліки, продукти  харчування, засоби індивідуального захисту. Керівництво закладу дякує цим молодим людям, які самовіддано працюють заради громадян», — розповідає Володимир Ковбаса.

Гаряча лінія працює другий тиждень, та на неї вже надійшло багато дзвінків з проханням про допомогу. Як розповідають керівники вишу, це прохання від літніх людей. Зазвичай досить прості, проте для них важливі і вкрай необхідні.

У Дніпрі курсанти Університету Внутрішніх Справ стали волонтерами - рис. 2

«Ми знаходимо можливість відвезти дідусів та бабусь до лікарні, за ліками або в банк. Адже це те, що вони самі зробити не взмозі через карантинні обмеження», — говорить Наталія Карнаух.

Волонтерська допомога діє у таких напрямках: доставка ліків; доставка продуктів харчування та побутових речей; надання юридичної та психологічної консультацій; інформаційна підтримка.

Теги: ,