У Дніпрі курсанти Університету Внутрішніх Справ стали волонтерами | Відкритий

У Дніпрі курсанти Університету Внутрішніх Справ стали волонтерами

Про благодійну діяльність під час пандемії коронавірусу говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з першим проректором ДДУВС Володимиром Ковбасою та завідуючою відділення гуманітарної та соціальної роботи ДДУВС Наталією Карнаух. 

Під час вимушених карантинних обмежень курсанти Дніпропетровського Державного Університету Внутрішніх Справ перейшли на дистанційне навчання.

“Крім навчання наші курсанти здійснюють патрулювання вулиць Дніпра. Ведуть роз’яснювальну роботу серед населення. А з 2 квітня запрацювала гаряча лінія  допомоги тим, хто її найбільше потребує. Наші курсанти досавляють ліки, продукти  харчування, засоби індивідуального захисту. Керівництво закладу дякує цим молодим людям, які самовіддано працюють заради громадян”, – розповідає Володимир Ковбаса.

Гаряча лінія працює другий тиждень, та на неї вже надійшло багато дзвінків з проханням про допомогу. Як розповідають керівники вишу, це прохання від літніх людей. Зазвичай досить прості, проте для них важливі і вкрай необхідні.

“Ми знаходимо можливість відвезти дідусів та бабусь до лікарні, за ліками або в банк. Адже це те, що вони самі зробити не взмозі через карантинні обмеження”, – говорить Наталія Карнаух.

Волонтерська допомога діє у таких напрямках: доставка ліків; доставка продуктів харчування та побутових речей; надання юридичної та психологічної консультацій; інформаційна підтримка.

Теги: ,