У Дніпрі містяни власними силами відремонтували дорогу

Містяни вирішили самостійно відремонтувати дорогу у дворі на житловому масиві Покровський. Про це на своїй сторінці розповів Антон Деньгуб, повідомляє Відкритий.

Вчора, 11-го серпня, у Дніпрі на житловому масиві Покровський вирішили відремонтувати дорогу у власному дворі. Про це розповів місцевий мешканець Антон та поділився світлиною. На ній можна побачити, що кілька чоловіків за допомогою бетономішалки зробили необхідний розчин, щоб відремонтувати дорогу.

«Особисто для мене це протест. Безшумний, тихий, але максимально конструктивний. Для влади — натяк, мовляв «ми впорались самостійно, дякую», — написав Антон.

У Дніпрі містяни власними силами відремонтували дорогу - рис. 1

Слід нагадати, нещодавно у Дніпрі містяни власними силами відремонтували Селянський узвіз. На стан дороги почали скаржитися ще восени минулого року, тому звернулися до міської влади з проханням змінити ситуацію. У відповідь на запит почули, що коштів на ремонт не було виділено. Містяни вирішили не чекати, коли гроші з’являться, та почали ремонтувати дорогу самостійно.

Пізніше на активістів чекали проблеми з правоохоронцями. На місце події прибули співробітники патрульної поліції, щоб з’ясувати причину перекриття руху, та викликали слідчо-оперативну службу, яка зафіксувала правопорушення.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні скоро з’являться якісні дороги.

Теги: