У Дніпрі можна пройти безкоштовні курси домедичної допомоги: куди звертатися 

Знання, які рятують життя тобі та ближнім. Як накласти джгут та зупинити кровотечу у час війни має знати кожен. Тим більш зараз у Дніпрі цьому навчають безкоштовно.

Про це Відкритому розповіла інструкторка з домедичної допомоги та тактичної бойової допомоги постраждалим Дар’я Лаврущенко.

Дар’я Лаврущенко

Дар’я Лаврущенко

Департаментом молодіжної політики та національно-патріотичного виховання з початку повномасштабної війни росії в Україні у Дніпрі впроваджені тренінги з домедичної підготовки для цивільного населення. У рамках тренінгу слухачі отримають навички: швидкий огляд постраждалих,   накладання джгута, гемостатична пов‘язка, туге бинування, стимуляція дихальних шляхів, основи СЛР та транспортування поранених.

«До наших курсів долучились уже більше тисячі слухачів. Кожен із візитерів оволодів навичками надання першої медичної допомоги при травмах різного ступеня тяжкості і мав змогу відрацювати всі знання на манекенах. Тренінги проводяться за адресою просп. О. Поля, 37 кожен вівторок, четвер та суботу. За попередньою реєстрацією. Ми маємо 2 інструкторів (по 10 осіб на кожного інструктора). Максимальна кількість учасників на один тренінг 20 осіб», – розповіла інструкторка з домедичної допомоги та тактичної бойової допомоги постраждалим Дар’я Лаврущенко.

Наразі Дар’я є студенткою 4 курсу Дніпропетровського державного медичного університету. Роботу інструкторкою з домедичної допомоги поєднує з працею в відділенні анестезіології та інтенсивної терапії лікарні ім. Мечникова.

Навчитися домедичній допомозі можна безкоштовно. Потрібно записатися через Гугл форму, яку вам вишлють за номером телефону +380682128062.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Никополе спасатели пришли на помощь коту, застрявшему на козырьке балкона.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,

Підпишись на Відкритий: