У Дніпрі на ремонт ліцею №100 витратять 5,1 мільйона гривень

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради визначив підрядника для проведення капітального ремонту їдальні та санвузлів ліцею №100. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Згідно з тендерною документацією, ремонтні роботи мають бути проведені до 28-го серпня 2020 року. Підрядник має розібрати кам’яну кладку простих стін із цегли, заповнити дверні прорізи готовими дверними блоками, влаштувати перегородки та встановити терморегулювальний клапан у санвузлах, установити опалювальні сталеві радіатори та вентилятори. У туалетах будуть встановлені умивальники з підведенням холодної та гарячої води, сушарки, дзеркала та шафи.

Переможець тендеру — компанія «Стройінвест» — виконає роботи за 5 124 324 гривень. Компанія взяла участь у 134-х закупівлях і підписала 80 контрактів на загальну суму 1 330 974 207 гривень. З департаментом гуманітарної політики компанія уклала чотири договори на загальну суму 29 340 668 гривень. Кінцевим бенефіціаром фірми є Денис Островський. Формальну конкуренцію «Стройінвесту» намагалася створити компанія «ДП Буд», проте зі знижкою маже у 3000 гривень шансів на перемогу компанія не мала.

У Дніпрі на ремонт ліцею №100 витратять 5,1 мільйона гривень - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що депутати Дніпропетровської облради призначили керівників комунальних установ.

Теги: