У Дніпрі на ремонт Набережної Перемоги витратять ще пів мільярда гривень

У Дніпрі вкотре збільшили очікувану вартість благоустрою від вулиці Набережної Перемоги від Мерефо-Херсонського моста до вулиці Космічної. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупок ProZorro.

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради знову оголосив тендер на ремонт елементів благоустрою вулиці Набережної Перемоги від Мерефо-Херсонського моста до вулиці Космічної. Очікувана вартість ремонтних робіт збільшилася майже на 4 мільйони гривень — з 459 261 128 гривень до 497 847 535 гривень. Також трохи зсунулася дата проведення аукціону. Відтепер пропозиції приймаються до 10-го вересня.

У Дніпрі на ремонт Набережної Перемоги витратять ще пів мільярда гривень - рис. 1

Відповідно до тендерної документації, за період виконання ремонтних робіт підрядник зобов’язаний встигнути облаштувати набережну сходинками і клумбами, поставити фонтани, укласти гранітну плитку. Також мають з’явитися нові туалети та освітлення. Крім того, наголошується, що для фонтану потрібно поставити окрему насосну станцію.

Раніше Департамент благоустрою та інфраструктури вже оголошував цей тендер. За даними сайту відкритих закупівель ProZorro, він обійшовся бюджету міста в 348 082 087 гривень. Підрядником стала фірма під назвою СМД-Інвест. У ситуації, яка сталася раніше, реконструкція об’єкта стала провальною.

У Дніпрі на ремонт Набережної Перемоги витратять ще пів мільярда гривень - рис. 2

Новомосковський «СМД-Інвест» належить дніпровцю Дмитру Демченку. У 2015 році він був членом дільничної виборчої комісії від кандидата в мери Дніпра Бориса Філатова.

Нагадаємо, раніше ми писали, що міський голова Дніпра говорив про те, що до Дня міста повинні завершити ремонт скверу Прибережний на вулиці Набережна Перемоги. Згідно з угодою, повноцінний ремонт набережної планують закінчити до 31 грудня наступного року.

Теги: