У Дніпрі на житловому масиві Ломівський вирубують дерева: в чому причина – Відкритий

У Дніпрі на житловому масиві Ломівський вирубують дерева: в чому причина

У Дніпрі жителі житлового масиву Ломівський протестують проти вирубки дерев. У свою чергу власник земельної ділянки стверджує, що таким чином звільняє територію для будівництва приватного житлового будинку. Відкритий розбирався у ситуації.

Конфлікт виник кілька тижнів тому, коли місцеві жителі виявили, що власники земельних ділянок вирубують здорові дерева. Вони стверджують, що це є незаконним.

Видалені дерева

«Як ми дізналися, виділено 28 ділянок по десять соток саме в цій заповідній зоні. Зараз йде активна вирубка старих дерев. Одна ділянка вже розчищена під забудову. Вирубка дерев продовжується», — говорить місцева жителька Олена.

Жителька ж/м Ломівський Олена

Також жителі наголошують, що зараз у Дніпрі діє тимчасовий мораторій на вирубку дерев.

У свою чергу забудовники відповідають, що ці землі були виведені із заповідного фонду понад п’ятнадцять років тому. Вони показують відповідні документи й рішення міськради. Крім того, земля знаходиться у приватній власності, а тому використання її під забудову є цілком законним. Також зазначають, що вирубування дерев на приватній території регулюється постановою Кабінету Міністрів від 2006 року.

Рішення Дніпровської міської ради

Постанова Кабінету Міністрів

«У мене всі документи у повному порядку. Вам потрібні довіреності, вам потрібні витяги купівлі-продажу — все це є в поліції. Поїхали в поліцію разом. Там вам покажуть усі документи. Цей балаган я буду припиняти», — говорить власник ділянки Олексій.

Власник земельної ділянки Олексій

Межі заказника

Також забудовник вважає, що за протестами проти будівництва стоять певні політики.

Суперечка між власником ділянки і жителями ж/м Ломівський

Протистояння між жителями та власником часто доходять до словесних перепалок. Конфлікт навколо території, що придбана під забудову, триває.

Власник демонструє наявність документів 

Конфлікт на житловому масиві Ломівській триває

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в ході чергової сесії міськради депутати підтримали тимчасовий мораторій на вирубку дерев.

Теги:

Оцените этот материал: