У Дніпрі намагалися евакуювати автомобіль міського голови

Сьгодні вранці Інспекція з питань контролю за паркуванням намагалася евакуювати машину Бориса Філатова. Відео, на якому евакуатор підіймає авто, швидко поширилося у мережі, детальніше повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 27 липня, ЗМІ та користувачі соціальних мереж почали поширювати відео, на якому інспектори з паркування нібито евакуюють машину міського голови Дніпра. При цьому самі інспектори стверджують, що не знають, кому належить транспортний засіб, а евакуюють його через те, що він порушує правила паркування.

Борис Філатов, який зараз  знаходиться в Одесі, на своїй Facebook-сторінці відреагував на цю подію. Мер зазначив, що авто керував його особистий водій, який дійсно порушив правила, але машину не було евакуйовано через те, що вона броньована і важка — евакуатор просто не зміг її підняти.

«Ні, я нікому не телефонував, не кричав на підлеглих, не викликав поліцію і не намагався зам’яти справу.
Так, мої підлеглі інспектори оштрафували мого ж особистого водія на авто, яке знає усе місто.
І, так, інспектори отримають премію, водій буде покараний, а у вересні я подам на сесію документи, щоб Інспекція з паркування змогла придбати більш потужний евакуатор, який дозволить транспортувати броньовані авто і люксові позашляховики», — написав Борис Філатов.

borya

Допис Бориса Філатова у Facebook

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дніпровські активісти виграли суд у Філатова.

Теги: