У Дніпрі обшукують обласну прокуратуру та відділи поліції

Сьогодні, 31 липня, Держбюро розслідувань спільно із Генеральною прокуратурою та Службою безпеки проводить обшуки у прокуратурі Дніпропетровської області, двох відділах поліціі, а також на товарній біржі. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сторінку заступниці директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Ольги Варченко у Facebook.

Повідомляється, що ДБР спільно зі співробітниками Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України проводять обшук в обласній прокуратурі та двох відділах поліції. Правоохоронці перевіряють та встановлюють обставини кримінального правопорушення, ймовірно вчиненого прокурором згаданої прокуратури.

За словами Ольги Варченко, прокурор місцевої прокуратури Дніпропетровської області перевіряється на причетність до незаконного продажу через товарну біржу майна, на яке суд наклав арешт. Мова йде про посіви сільгоспкультур на 420 гектарах землі. Прокурор знехтував рішенням суду щодо цього майна, у якому чітко вказано, що арешт має на увазі цілковиту заборону будь-кому розпоряджатися цими посівами у будь-який спосіб до оприлюднення остаточного рішення у кримінальному провадженні.

Прокурор особисто уклав угоду купівлі-продажу з фізичною особою і продав заарештовані посіви за 882 000 гривень. Цікаво, що арешт на посіви суд наклав за клопотанням цього ж прокурора.

Зараз слідчі Центрального апарату ДБР проводять досудове розслідування. Санкція частини 3 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

У Дніпрі обшукують обласну прокуратуру та відділи поліції - рис. 1

Оновлення: За повідомленням прес-служби Дніпропетровської обласної прокуратури, сьогодні, 31 липня, Державним бюро розслідувань спільно з Генеральною прокуратурою та Службою безпеки України проводилися обшуки в одному з відділів Криворізької місцевої прокуратури. У приміщенні прокуратури Дніпропетровської області ніяких слідчих дій не проводилося.

Повідомляємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області на узбіччі дороги знайшли гранатомет.

Теги: