У Дніпрі однокімнатні квартири мають найбільший попит

У Дніпрі найбільший попит серед квартир для оренди мають однокімнатні. Про це повідомляє Відкритий.

Так, однокімнатне житло стало найпопулярнішим — його шукають 53% орендарів. Найдорожче оренда обійдеться на житломасиві Перемога. Якщо у Соборному
«однушка» в середньому коштує 6 750 гривень на місяць, то у Самарському можна зняти за 3 300 гривень.

Послугами рієлторів користується лише три особи із десяти. Тих, хто обирає за допомогою фахівців із нерухомості, найчастіше цікавить варіант двокімнатної квартири. Загалом, «однушку» в Дніпрі зараз можна орендувати за 4 000-6 000 гривень, «двійка» обійдеться від 4 500 до 8 000 гривень, трикімнатна — 6 000-10 000 гривень.

До ТОП-3 найдорожчих варіантів оренди квартир, окрім Соборного, увійшли також Центральний (колишній Кіровський) і Шевченківський (Бабушкінський) райони.

У Дніпрі однокімнатні квартири мають найбільший попит - рис. 1

Як змінювалися ціни на оренду квартир в Дніпрі за останні пів року

Так, нестабільними на ринку нерухомості були двокімнатні квартири. З початку 2019 року найбільші стрибки у вартості простежувались до літа. У червні орендна плата почала збільшуватися і, наприклад, однокімнатні квартири виросли в ціні на 10%. Впродовж лютого-березня ситуація на ринку нерухомості не змінювалася.

З досліджень попиту та пропозиції на орендоване житло у Дніпрі помітно, що найчастіше шукають однокімнатні квартири. За перше півріччя 2019 року відгуків на оголошення про оренду «однушок» було 55 700, а це 53% від загальної кількості реакцій.

Теги: