У Дніпрі під час промови Зеленського дівчинка втратила свідомість – Відкритий

У Дніпрі під час промови Зеленського дівчинка втратила свідомість

У Дніпрі під час урочистих заходів з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, що відбулися біля найбільшого національного стяга, який розвивається на центральному проспекті міста навпроти історичного музею, дівчинка втратила свідомість. Про це повідомляє Відкритий з місця подій.

За програмою заходу відбувалася пряма трансляція урочистостей із Києва, де тисячі людей зібралися на ходу гідності й Марш захисників. Також на встановленому увечері екрані транслювалася промова Володимира Зеленського. Весь цей час на відкритому сонці знаходилися діти, які брали участь у флешмобі. Попри те, що усі вони були у головних уборах та їм постійно надавалася вода, від теплового удару врятуватися було важко.

Так, під час промови президента дівчинці із першого ряду стало зле і вона знепритомніла. До неї одразу підбігли вихователі та представники влади на урочистостях.

Після цього інциденту дітей швидко увели у затінок. Також кожній дитині облили водою головні убори та надали ще більше прохолодної води.

Під палюче сонце учасники флешмобу вже вийшли у той момент, коли за сценарієм вони мали танцювати.

Комусь пощастило стояти у затінку одразу

Надалі завдяки діям вихователів нікому із дітей зле не стало і нікого не було госпіталізовано. Свято відбулося, незважаючи на інцидент.

Теги:

Оцените этот материал: