У Дніпрі планують запустити місяцехід у 2020 році

КБ «Південне» 13-го серпня відвідали представники компаній-членів Moon Village Association (MVA, Асоціація «Місячного селища») з Великобританії та Об’єднаних Арабських Еміратів. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби конструкторського бюро.  

Предметом інтересу гостей були питання співпраці у сфері освоєння Місяця. Засновник та директор компанії SpaceВit (Великобританія) Павло Танасюк — виходець з України. У 2020 році його компанія планує запустити на природний супутник Землі малогабаритний місяцехід. Мета місії — дослідження місячної поверхні й печер та пошук корисних копалин.

В обговоренні також взяла участь менеджерка з питань космічних проєктів компанії ElseCo (ОАЕ) Хелен Танг. Варто відзначити, що ElseCo — один із лідерів на ринку страхування космічних ризиків.

kb

Гостей ознайомили з розробками КБ «Південне» з освоєння Місяця та навколомісячного простору. Вони також відвідали нові виробничі й випробувальні ділянки КБ «Південне», ознайомилися з діяльністю КБ у різних сферах.

Іноземні колеги висловили намір продовжити пошук взаємовигідних шляхів співпраці та запросили представників КБ «Південне» взяти участь у низці заходів, що присвячені науковим і прикладним перспективам освоєння космічного простору, планет та об’єктів Сонячної системи.  yuzhnoe

Нагадаємо, раніше ми писали, що КБ «Південне» взяло участь в міжнародній виставці Le Bourget.

Теги: