У Дніпрі почали вимірювати тиск і наливати воду тим, хто йде пішки по Новому мосту

Сьогодні, 29-го липня, у Дніпрі на Новому мосту влаштували нову акцію для рекламування свого бренду. Усім охочим наливають попити, а також вимірюють тиск. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Сьогодні вранці на Новому мосту з’явився намет для надання допомоги тим, кому важко під час спеки долати довгі дистанції. Медпрацівники з радістю вимірюють тиск, дають попити та запитують про самопочуття у всіх охочих. Крім того, у наметі є кілька пляшок із вітамінами групи В, A та С, а також кальцієм, магнієм та іншими мікроелементами.  Одна із компаній медичної техніки вирішила влаштувати подібну акцію, щоб популяризувати свій бренд. Багатьох перехожих ця акція дійсно зацікавила, особливо тих, кого змучила спрага.

Слід нагадати, що раніше підприємці з метою реклами свого бренду надавали містянам послуги безкоштовного проїзду по мосту на велосипеді чи самокаті. Послугою можна було скористатися лише надавши працівникам документ, який посвідчує особу. Місцеві мешканці дуже раділи, тому що так вони могли легко дістатися з лівого берега Дніпра на правий та навпаки. Пізніше на Новому мосту встановили спеціальні знаки, які забороняють проїзд по переправі на велосипедах, мотоциклах або навіть пішки. Працівники комунальних служб повісили спеціальні сигнальні стрічки, сітки та встановили дерев’яні палети, що перешкоджали проїзд. Після цього містяни не припинили ходити на роботу по Новому мосту пішки.

У Дніпрі почали вимірювати тиск і наливати воду тим, хто йде пішки по Новому мосту - рис. 1

Сьогодні на Новому мосту влаштували нову акцію.

У Дніпрі почали вимірювати тиск і наливати воду тим, хто йде пішки по Новому мосту - рис. 2

Встановили намет із назвою «Час вимірювати тиск».

У Дніпрі почали вимірювати тиск і наливати воду тим, хто йде пішки по Новому мосту - рис. 3

У наметі працюють медпрацівники, які залюбки вимірюють тиск усім охочим.

У Дніпрі почали вимірювати тиск і наливати воду тим, хто йде пішки по Новому мосту - рис. 4

Та наливають води кожному, кого мучить спрага.

У Дніпрі почали вимірювати тиск і наливати воду тим, хто йде пішки по Новому мосту - рис. 5

Ця акція зацікавила багатьох людей похилого віку.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі люди йдуть через Новий міст пішки.

Теги: