У Дніпрі проходить тест-драйв нових люків

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко розповів, що на вулицях Дніпра з’явилася перша партія нових люків. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на його сторінку у Facebook.

Таким чином, департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради на вулицях, на яких знаходяться каналізаційні люки, прибирають  бетонні брили та повертають чавунні кришки. Проте роблять це за новітньою технологією. Так, 17 серпня, у Дніпрі встановили перші три люки. Тепер за їх експлуатацією будуть спостерігати місяць. Якщо комунальників все влаштує, то замінять люки вже по усьому місту.

При цьому Михайло Лисенко зауважив, що йому не потрібні поради.

«Поради не потрібні. Мене завжди зворушували, рекомендації диванних тушканчиків: «А ось ви бачили? А ось подивіться! А ось ви знаєте? А ось там роблять так!», — пише Михайло Лисенко.

lisenko

Заступник міського голови Дніпра за останні чотири роки відвідав всі виставки сучасних технологій і комунальної техніки у різних країнах світу. Зазначивши, що поїздки у 95% випадків здійснював своїм коштом, бо може це собі дозволити.

Слід зазначити, що проблема з люками у Дніпрі існує досить давно. Час від часу з’являються повідомлення про те, що хтось потрапив у пастку, до каналізаційного люка й у цьому випадку, на допомогу викликають співробітників ДСНС. Причиною таких ситуацій є злодії, які забирають металеві кришки. Це продовжується не дивлячись на те, що міська влада активно займається знесенням нелегальних пунктів прийому металу ще з 2018 року. Однак це не зупиняє ні злодіїв, ні власників таких ось пунктів прийому. «Дамоклів меч» ще не остаточно знищив нелегальні пункти прийому металу, але це справа часу. Доки комунальники не встигають заміняти зняті кришки — дніпряни для попередження про небезпеку встромлюють гілки у відкриті люки.

lyuk

Вже через місяць буде зрозуміло, наскільки нові люки придатні для реалій Дніпра.

Теги: