У Дніпрі пройшли збори командування Повітряних сил ЗСУ

Сьогодні, 7 серпня, в будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації пройшли збори Повітряних сил Збройних сил України. Про це Відкритому стало відомо з повідомлення прес-служби Дніпропетровської обласної ради.

Головні питання, що обговорювалися — патріотичне виховання особового складу, психологічна допомога військовослужбовцям, вдосконалення служби у Збройних Силах України. Представники командування Повітряних Сил, заступники командирів, офіцери військових частин та підрозділів обговорили ключові завдання для підтримання морально-психологічного стану особового складу.

1 7

Збори учасників засідання

Розпочали збори з урочистостей на Алеї Слави. Військовослужбовці, представники обласної влади та духівництва поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих в АТО (ООС) хвилиною мовчання.

2 4

Покладання квітів

«Окрім матеріально-технічного забезпечення армії, вкрай важливо приділяти увагу психологічній підтримці наших військових. Не можна недооцінювати психологічний стан бійців під час виконання бойових завдань. Події останніх років виразно показали виняткову актуальність та необхідність глибокого осмислення проблем морально-психологічного забезпечення у ЗСУ», — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Таке зібрання проходить щороку та збирає військовослужбовців із різних куточків країни. Це своєрідний майданчик для отримання нових знань та обміну досвідом у сфері психологічного забезпечення.

3 5

Засідання в облдержадміністрації

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Президент України Володимир Зеленський нагородив військовослужбовців Повітряних сил.

Теги: