У Дніпрі ремонтують одну із центральних вулиць

У центрі нашого міста продовжують виконувати ремонт вулиці Барикадної. Робітники планують завершити роботи до кінця року. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

У Дніпрі зараз відбувається капітальний ремонт однієї із центральних вулиць міста — Барикадної. У зв’язку із цим вона була перекрита ще на початку минулого місяця від вулиці Шолом-Алейхема до Якова Самарського. На час виконання робіт на цій ділянці дороги встановили спеціальні дорожні знаки.

Наразі робітники виконують заміну підземних комунікацій, а також продовжують облаштовувати похилий пандус для маломобільних груп населення. Зараз на вулиці Барикадній вже з’явилися нові восьмиметрові опори освітлення. Ремонтні роботи планують завершити до кінця року, тоді містяни зможуть вільно гуляти облаштованою вулицею.

Слід нагадати, що на реконструкцію вулиці Барикадної планували витратити мільйони гривень. На сайті публічних закупівель було оголошено відповідний тендер. Згідно із тендерною документацією, за ці кошти підрядник повинен був виконати низку завдань, зокрема: зняти старе асфальтоване покриття та покласти нове, розібрати бордюри та провести інші земельні роботи.

У Дніпрі ремонтують одну із центральних вулиць - рис. 1

Зараз у Дніпрі ремонтують вулицю Барикадну.

У Дніпрі ремонтують одну із центральних вулиць - рис. 2

На вулиці працює спеціальна техніка. На території, де проводяться ремонтні роботи, є кілька куп із піском.

У Дніпрі ремонтують одну із центральних вулиць - рис. 3

Робітники встановили будівельні конструкції.

У Дніпрі ремонтують одну із центральних вулиць - рис. 4

Вздовж вулиці ремонтують тротуарну плитку.

У Дніпрі ремонтують одну із центральних вулиць - рис. 5

Ремонт вулиці створює певні незручності для мешканців міста, але згодом вони зможуть гуляти вже облаштованою вулицею.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що  у Дніпропетровській області відремонтують півтора кілометра проспекту за 194 000 000 гривень.

Теги: