У Дніпрі «річковий трамвай» зламався посеред річки

Теплоходи, які залучені до переправи мешканців Дніпра через річку під час ремонту Нового мосту, не витримують великої кількості людей та починають виходити з ладу. Про це повідомляє Відкритий.

Сьогодні з чотирьох «річкових трамваїв»  залишилося лише три — один катер зламався і зупинився посеред річки.

Тепер жителям лівого берега і тим, хто їздить туди у справах, стало ще складніше діставатися місця призначення. Таким чином інтервал руху річкового транспорту посеред дня ​​відсьогодні значно перевищуватиме 30 хвилин.

Багато пасажирів були б не проти перейти міст пішки, але поки що він закритий навіть для пішоходів. Тому містянам доводиться обирати: понад годину очікування на березі й 20 хвилин на катері або приблизно стільки ж в маршрутці, яка йде через Амурський міст.

У Дніпрі «річковий трамвай» зламався посеред річки - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що міст повністю перекрили в ніч з 17-го на 18-те липня в 00:05. Це виявилося необхідним заходом для проведення ремонтних робіт, щоб відкрити переправу через річку до Дня міста 14-го вересня, як і обіцяв Борис Філатов президенту під час недавнього візиту гаранта в Дніпро. З 25-го червня у Дніпрі запрацював безкоштовний річковий транспорт для перевезення пасажирів.

Теги: