У Дніпрі відновили «розстріляних людей», яких розмалювали та кинули на тротуар

Вандали пошкодили «розстріляних людей», які були встановлені для того, щоб нагадати містянам, що війна поруч. Про це на свої сторінці у Facebook написала заступниця директора департаменту соціального захисту та у справах ветеранів АТО Дніпровської міськради Юлія Дмитрова, повідомляє Відкритий.

У Дніпрі містяни понівечили металеві конструкції, які нагадують силуети людей. Як відомо, раніше вони були навмисно пошкоджені пострілами, щоб нагадати містянам про наслідки війни. Але зараз фігури зіпсували чорною фарбою. Так, на них з’явилися різноманітні написи та малюнки. Крім того, деякі скульптури вандали кинули просто на тротуар.

Для того, щоб відновити стан арт-об’єктів, на місце події викликали співробітників комунального підприємства «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міської ради. Вони за допомогою спеціальних мийних засобів відтерли всі написи.

«Я б сказала багато речей про людей, які нас оточують. Але скажу тільки дякую нашим співробітникам УРЕА (управління з ремонту та експлуатації автошляхів), які одразу ж відреагували та виправили всі пошкодження. Війна поруч, але не для всіх…», — зазначила на своїй сторінці у Facebook Юлія Дмитрова.

Слід нагадати, що фігури «розстріляних людей» у Дніпрі встановили зовсім нещодавно. За допомогою цієї інсталяції хотіли привернути увагу містян до теми війни. Таким чином, люди змогли замислитися над тим, що війна поряд: вона є не тільки для тих, хто воює або для тих, хто чекає на повернення свого сина або батька. Кожен громадянин повинен пам’ятати про тих, хто поліг у бою заради нашого миру та спокою.

figura

«Розстріляних людей» у Дніпрі зіпсували вандали.

figura01

Для того, щоб відновити арт-об’єкти, працівники використовували різноманітні мийні засоби.

figura02

Усі написи та малюнки вони відтерли ганчіркою.

figura03

Деякі конструкції облили невідомою рідиною.

figura04 e1566548886159

А деякі з них взагалі кинули на тротуар.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відкрили пам’ятник бійцю, який загинув у зоні ООС.

Теги: