У Дніпрі водії вигадали спосіб паркуватися безкоштовно

Комунальна інспекція з паркування у Дніпрі виявляє водіїв, що не хочуть платити за стоянку й прикриваються перепустками. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради.

У Дніпрі паркувальні інспектори виявили кількох водіїв, що відмовлялися сплачувати за стоянку й показували перепустки, які нібито дають право на безоплатне паркування. На одній із фейкових перепусток начебто був підпис голови профспілки автомобілістів та перевізників Дніпра Михайла Тонконогого.

Інспекція повідомляє, що всі власники транспортних засобів, які розмістили під лобовим склом так звані «посвідчення» і «перепустки», притягуються до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

«Існує тільки один вид абонементу для паркування, який реалізується оператором паркувального майданчика і UNIP. Цей абонемент не розміщується під лобовим склом, а автоматично вноситься в базу, до якої мають доступ інспектори з паркування», — зазначено у повідомленні.

У Дніпрі водії вигадали спосіб паркуватися безкоштовно - рис. 1

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі порушники правил паркування сплатили до міського бюджету понад два мільйони.

Теги: