У Дніпрі жінка утримувала дев’ятьох собак у зачиненій квартирі

Мешканка Дніпра утримувала дев’ятьох собак у зачиненій квартирі і навіть не виводила їх на прогулянку. Про це на своїй сторінці написав заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, повідомляє Відкритий.

У Дніпрі на вулиці Титова місцева мешканка прихистила у своїй квартирі дев’ятьох собак. Зараз в її помешканні обшарпані стіни, на яких навіть немає шпалер, а на підлозі купа різного сміття та різноманітних речей. Для того, щоб розв’язати це питання, на місце події викликали співробітників комунального підприємства «Зооконтроль». Відомо, що жінка ніколи не вигулювала тварин, тому у квартирі стояв неприємний запах.

«Я не знаю, як сусіди жили у такому кошмарі поряд із цією громадянкою (…) Я не маю можливості передати ароматичні відчуття при вході до квартири. Це просто тотальне пекло», — прокоментував ситуацію заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

У коментарях до цієї публікації містяни розповіли, що вони знають про цю жінку. Зокрема, про те, що вона має психічні розлади та потребує медичної допомоги. У неї не вперше забирають тварин, але вона все одно повертає їх додому. Крім того, дехто додав, що це не єдиний випадок у місті, та навіть надали адреси.

«Така ж ситуація на вулиці Миколи Руденка (Войцеховича) у будинку 108. Жінка утримувала у квартирі двох котів, один із них вже й помер. Стоїть сморід, кіт у квартирі сидить один. Жінка приходить раз на три тижні. Розмови не допомагають», — розповів місцевий мешканець.

Слід нагадати, що за жорстоке поводження з тваринами (стаття 299 Кримінального кодексу України) передбачено покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень) або позбавлення волі на строк до шести місяців.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Дніпро розв’язував проблему безпритульних тварин.

Теги: