У Дніпропетровській області безкоштовно оздоровилися понад 3000 дітей воїнів АТО

Цьогоріч вже понад 3000 дітей учасників антитерористичної операції з Дніпропетровської області відпочили в дитячих таборах, санаторіях та оздоровчих центрах України. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Повідомляється, що серед трьох тисяч дітей дев’яносто — сини та доньки загиблих бійців. Кошти на путівки виділили з державного, обласного та місцевих бюджетів.

«Загалом цьогоріч плануємо оздоровити понад 190 тисяч маленьких мешканців області, які мають право на пільги. Серед них чимало синів та дочок наших бійців. Вже понад три тисячі таких дітей безкоштовно відпочили в оздоровчих закладах у різних мальовничих куточках України», — зазначили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найулюбленіші табори в дітлахів — київський «Артек» та одеський «Молода гвардія». Популярний і «Перлина Придніпров’я», що розташований в мальовничому орлівському лісі.

«Діти АТОвців оздоровлюються у понад 100 дитячих таборах, санаторіях та центрах. Понад 20 розташовані на території нашої області. Деякі заклади працюють протягом року. Там можна відпочити, не перериваючи навчання», — додали в департаменті.

Загалом із початку 2019 року в дитячих таборах, санаторіях та центрах оздоровилися вже понад 13 500 дітей пільгових категорій.

У Дніпропетровській області безкоштовно оздоровилися понад 3000 дітей воїнів АТО - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що 19 серпня у Дніпрі зміниться графік роботи двох трамвайних маршрутів.

Теги: