У Дніпропетровській області через брак кисню загинула риба

У ході лабораторних досліджень встановили, чому в Дніпропетровській області загинула риба. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Криворізької міської ради.

Відкритий раніше повідомляв про масовий мор риби у Криворізькому районі Дніпропетровської області. Крім того, подібний факт зафіксований у річці Інгулець і Саксагань у Кривому Розі.

За результатами лабораторних досліджень проб води в річках Саксагань та Інгулець, проведених у липні місяці, зафіксовано перевищення нормативних показників хлоридів, сульфатів, хімічного споживання кисню і мікробіологічними показниками. В деяких пробах води помічено зниження рівня розчиненого кисню. Так, з кінця липня і на початку серпня спостерігається «цвітіння» води на поверхні водойм.

«Це природне явище, що проявляється в зміні забарвлення води внаслідок масового розмноження мікроскопічних водоростей в спекотні літні дні й викликає зміну кольору води, неприємний запах, створює дефіцит кисню, внаслідок чого риба страждає від нестачі кисню», – повідомили у відомстві.

Зазначається, що станом на 14 серпня вміст розчинного кисню у воді річки Інгулець – 5,3 мг/дм куб., що відповідає нормативним значенням.

У Дніпропетровській області через брак кисню загинула риба - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області знайшли конопляне поле.

Теги: