У Дніпропетровській області діти залишилися без школи

У місті Перещепине Дніпропетровської області діти не зможуть у вересні піти до школи, оскільки розпочату реконструкцію закладу через брак коштів не буде завершено. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Укрінформ.

Директор Перещепинської опорної школи №1 Таїсія Малиновська зазначила, що Дніпропетровська ОДА обіцяла масштабне оновлення за три літні місяці. У червні розпочалася реконструкція і темпи робіт вказували на те, що 600 учнів 1 вересня прийдуть в оновлену школу, але роботи спочатку загальмувалися, а тиждень тому взагалі припинилися, сказала вона.

«До обласного управління капітального будівництва, яке є виконавцем робіт, перестали надходити кошти з держбюджету. Обласна рада говорить, що гроші є, однак насправді на рахунках – немає», — зазначила Малиновська.

За її словами, щоб вийти із ситуації, нині педагоги перерозподіляють 25 класів по двох інших навчальних закладах міста. Дітям доведеться вчитися у дві зміни, крім того, до школи треба буде добиратися майже 2,5 кілометра.

У Дніпропетровській обласній держадміністрації запевнили, що з початком вересня кошти надійдуть у повному обсязі і реконструкція продовжиться. Перещепинську опорну школу відкрили у 1973 році. Відтоді вона не зазнавала жодного оновлення й була майже в аварійному стані: протікав дах, в класах була пліснява, на стінах – тріщини.

У Дніпропетровській області діти залишилися без школи - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що підприємство Ахметова стало найбільш збитковим у Дніпропетровській області.

Теги: