У Дніпропетровській області до гасіння пожеж долучають добровольців

Миколаївська, Лошкарівська, Гречаноподівська, Новоолександрівська та Троїцька ОТГ Дніпропетровської області відтепер мають власні добровільні пожежні команди. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби обласної державної адміністрації. 

До організації безпеки долучилися вже 75 селян. Всі вони пройшли навчання і готові у будь-який момент виїхати на місце пригоди.

«Уже у п’яти громадах області створені добровільні пожежні дружини. Серед добровольців – чимало місцевих фермерів, вчителів. Вони вже пройшли спеціальний курс навчання. Вогнеборці готові в будь-який момент виїхати на місце пожежі та ліквідувати наслідки», – розповіла директорка Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Рятувальники-добровольці пройшли курс з пожежної тактики та профілактики пожежогасіння, загалом 140 годин теоретичної та практичної підготовки. Інструкторами були представники ДСНС області та польські експерти.

Наразі громади облаштовують приміщення для новостворених команд. Від «надзвичайників» області приймають на баланс пожежні машини, а ще – закуповують амуніцію для добровольців. Допомогу нададуть і польські партнери.

Проєкт «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах» території реалізують за Програмою «U-LEAD з Європою».

У Дніпропетровській області до гасіння пожеж долучають добровольців - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що в одеському готелі сталася пожежа.

Теги: