У Дніпропетровській області медпрацівники готуються до осіннього спалаху кору

У Дніпропетровській області медпрацівники повідомляють про тимчасове зниження рівня захворюваності на кір, але готуються до осіннього спалаху хвороби. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

У Дніпропетровській області за тиждень з приводу захворювання на кір звернулося 12 осіб, з них — п’ять дітей. Лікарі кажуть, що теперішній спад захворювання пов’язаний із літніми канікулами, а восени хвороба знов почне активно розповсюджуватись. Протягом року кількість хворих сягала від 30-40 людей до понад сотні за тиждень. З початку року зареєстровано 1465 випадків кору. Це приблизно 45 хворих на 100 тисяч населення.

Раніше Міністерство охорони здоров’я України закликало зробити щеплення від кору дітям до початку навчального року. За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 32-го тижня 2019 року на кір захворіла 261 людина — 168 дорослих і 93 дитини. Щеплення — єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у регіоні зафіксовано спалах захворюваності.

У Дніпропетровській області медпрацівники готуються до осіннього спалаху кору - рис. 1

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Новомосковську лікарня придбала лікарські засоби на 701 000 гривень.

Теги: