У Дніпропетровській області продовжується операція «Мак»

У Дніпропетровській області у місті Юр’ївка поліціянти знищили близько 2,5 тисяч кущів конопель. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Національної поліції. 

Про насадження конопель на полі із соняшником до Юр’ївського відділення поліції повідомив фермер. Він розповів, що восьмого серпня під час планового обстеження полів соняшника за допомогою квадрокоптера виявив насадження конопель.

Поліціянти сектору реагування патрульної поліції Юр’ївського відділення поліції виїхали на місце події та встановили, що на площі близько трьох гектарів в хаотичному порядку ростуть нарковмісні рослини конопель. Загалом разом з робітниками фермерського господарства знищили близько 2 500 кущів коноплі.

У Дніпропетровській області продовжується операція «Мак» - рис. 1

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за частиною 1 статті 310 (незаконний посів або вирощування снодійного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

В ході досудового розслідування поліціянти вживають заходи для встановлення осіб, причетних до вирощування нарковмісних рослин.

Теги: