У Дніпропетровській області створили найтяжче мило ручної роботи

У Кривому Розі на фестивалі «Артишок» народні майстри виготовили мило вагою 84 кілограми, що є рекордом України. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на «Перший міський».

У перший день фестивалю «Артишок в піжамах», який відбувається у ці вихідні у Кривому Розі, гостям фестивалю представили гігантське мило у вигляді тришарового тістечка, яке прикрашають дві з половиною тисячі ягід. Його загальна вага становить 84 кілограми, що є рекордом для нашої країни. Для фіксації досягнення на свято приїхали представники Книги рекордів України. На виготовлення мила-рекордсмена витратили близько трьох тижнів підготовки й понад 70 годин на створення виробу. Авторка рекорду — Анна Терещенко.

Частина коштів, вторгованих від продажу криворізького мила-рекордсмена, піде на лікування Кіри Короїд, яка хворіє на гострий лімфобластний лейкоз. Крім шматочка мила, покупці отримають сертифікат, у якому буде вказано походження цього видатного засобу гігієни.

До цього найтяжче мило, яке зафіксували в Книзі рекордів України, зробили у Львові у 2018 році. Його маса склала 78 кілограмів. Однак воно було одношаровим і менш декоративним.

У Дніпропетровській області створили найтяжче мило ручної роботи - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що прокуратура проводить експертизу Нового мосту у Дніпрі.

Теги: