У Дніпропетровській області відремонтують гуртожиток за 6,4 мільйона гривень

У Кривому Розі на ремонт гуртожитку, розташованого на вулиці Панаса Мирного, 16, витратять 6 436 305 гривень. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Замовником тендеру став департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради. Тендер був двічі скасований через відсутність пропозицій. Втретє департамент визначив переможця тендеру самостійно, скориставшись нормою Закону України «Про публічні закупівлі». Згідно з тендерною документацією, підрядник має провести капітальний ремонт споруди гуртожитку до 25 грудня 2019 року.

Підрядником визначили компанію «Будівельний альянс спорудження», яка була заснована у грудні 2016 року. Кінцевий бенефіціар — Олександр Здор. Статутний капітал підприємства складає 1000 гривень, що відповідно до рекомендацій Національного банку України може свідчити про фіктивність фірми. Крім того, підприємство має забагато видів діяльності — 41.

Підприємство взяло участь у дев’яти закупівлях та підписало вісім контрактів на загальну суму 24 170 108 гривень. Найбільше контрактів підрядник підписав з департаментом розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради — чотири договори на загальну суму 10 416 224 гривень.

У Дніпропетровській області відремонтують гуртожиток за 6,4 мільйона гривень - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у дніпровському сквері Героїв з’явилися «розстріляні» люди.

Теги: