У Дніпропетровській області водоканал пропонує «відпрацювати борги»

«Кривбасводоканал» пропонує мешканцям Кривого Рогу відпрацювати борги за комунальні послуги роботою на підприємстві. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу компанії.

Згідно з повідомленням підприємства, борг населення за вже отримані послуги водопостачання та водовідведення перед комунальним підприємством «Кривбасводоканал» станом на 20 серпня 2019 року сягнув вже 243,1 мільйона гривень. У прес-службі зазначили, що серед людей, які не оплачували послуги підприємства, є як ті, хто опинився у скрутному матеріальному становищі, так і ті, хто користується комуналкою безкоштовно з власних принципів.

«Зі злісними неплатниками знайти компроміс важко, тому переважно діють суди та рейди. Перша ж категорія досить часто охоче укладає договори реструктуризації. Крім цього «Кривбасводоканал» пропонує ще один спосіб виходу з боргової прірви. Ті боржники, які перебувають у статусі безробітних, можуть влаштуватися на роботу до водоканалу. Таким чином, споживач отримує декілька переваг – матиме дохід, стаж роботи, соціальний захист та можливість повертати борг за воду», — зазначили у прес-службі підприємства.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Філатов хоче закрити ще одну переправу через Дніпро.

Теги:

Оцените этот материал: