У Дніпропетровський області вже працює майже сотня муніципальних нянь

У Дніпропетровській області вже працює 91 муніципальна няня. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Муніципальна няня» — це урядова програма, яка працює в Україні. Вона дозволяє батькам самостійно обрати няню та укласти з нею договір про працевлаштування. У ньому прописати строки та умови догляду, розмір зарплатні та відповідальність сторін. Ця послуга доступна незалежно від того, чи залишається мама в декретній відпустці, чи вийшла на роботу», — розповіли в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

Стати нянею може приватний підприємець або юридична особа, які надають послуги з догляду за дитиною. За послуги няні батькам передбачена компенсація від держави. Наразі щомісячне відшкодування — 1699 гривень.

Щоб долучитися до програми, батьки повинні звернутися до управління соцзахисту населення за місцем проживання. У пакеті документів мають бути: заява, копія договору з нянею, свідоцтво про народження дитини, копія паспорту одного з батьків, ідентифікаційний код, документи про оплату послуг няні. Строк подачі документів — місяць з моменту укладення угоди з нянею. Крім того, щомісяця батьки зобов’язані надавати в управління документи, які свідчитимуть про оплату праці доглядальниці.

5d5cece18e1bb459391480

Нагадаємо, раніше ми писали, що батьки Дніпра зможуть навчати дітей вдома.

Теги: