У Дніпропетровській області зафіксували спалах чуми свиней

У Дніпропетровській області у Новомосковському районі зафіксували спалах африканської чуми свиней. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на повідомлення жителя району в соціальній мережі Facebook.

Увечері 1-го серпня до поліційних офіцерів Піщанської об’єднаної територіальної громади звернувся старший мисливець села Знаменівка Новомосковського району і повідомив, що між селами Орловщина і Знаменівка біля дороги прикопана велика кількість туш дорослих свиней.

Усього було виявлено шість туш. На місце події була викликана слідчо-оперативна група, районна Державна служба України з питань якості харчових продуктів, представники місцевої влади. Після проведення аналізу відібраних проб було встановлено, що всі мертві тварини заражені вірусом африканської чуми. Туші були утилізовані відповідним чином.

Як повідомляв Відкритий, 2-го серпня рішенням Надзвичайної протиепізоотичної комісії Новомосковської районної державної адміністрації визнано епізоотичним вогнищем ділянку №7 мисливських угідь, які розташовані на території Піщанської територіальної громади. У Головному управлінні Національної поліції у Дніпропетровській області повідомили, що полювання на вказаних територіях суворо заборонено, а на території цілодобово чергуватимуть правоохоронці.

У Дніпропетровській області зафіксували спалах чуми свиней - рис. 1

У Дніпропетровській області зафіксували спалах чуми свиней - рис. 2

У Дніпропетровській області зафіксували спалах чуми свиней - рис. 3

У Дніпропетровській області зафіксували спалах чуми свиней - рис. 4

Нагадаємо, раніше ми писали, що полювання на ділянці між селами Знаменівка та Орлівщина у Дніпропетровській області суворо заборонено.

Теги: