У Дніпропетровській області запрацювала котельня на відходах птахівництва

У Дніпропетровській області звели котельню, що працює на відходах птахівництва. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

У 2019 році в області запрацювали дев’ять нових альтернативних котелень. Вісім із них опалюють навчальні й медичні заклади, державні установи та житлові будинки. Вони працюють на пелетах. Так, з’явилася ще одна котельня, яку звели на птахофабриці у Нікопольському районі. У якості палива там використовують відходи птахівництва.

«Альтернативна енергетика з кожним роком набирає все більшої популярності. Опалення на пелетах значно дешевше за традиційні газ, вугілля та електроенергію. А ще — це внесок в енергонезалежність країни. Адже твердопаливні котельні працюють виключно на дерев’яній тирсі та соняшниковому лушпинні», — розповіли в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА.

Нова котельня у Васильківці обігріває 18 окремих будівель. Два котли загальною потужністю три мегавати забезпечують теплом навчально-виховний комплекс, дитячо-юнацьку спортивну школу, районний відділ освіти та лікарню.

У Дніпропетровській області запрацювала котельня на відходах птахівництва - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні виробників лікувальних спиртових настоянок змусять платити акциз на спирт.

Теги: