У Дніпропетровському центрі екстреної допомоги працює більш 40 переселенців

З початку повномасштабної війни Дніпропетровський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф взяв на роботу 44 переселенці: 3 лікарів, 34 особи середнього медичного персоналу, 3 водіїв, 2 молодші медичних сестер, медичну сестру та економіста.

Про це Відкритий повідомляє із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

«На сьогодні ми стали другою домівкою для багатьох переселенців з Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей. Ми віримо і сподіваємось, що із закінченням війни вони зможуть повернутись до своїх домівок, але сьогодні вони пліч-о-пліч разом з нами рятують життя цивільного населення і наших поранених бійців. Тим паче наші медики працюють не тільки на території Дніпропетровщини, а й допомагають сусіднім областям: Донецькій, Харківській та Херсонській», – зазначив директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

У Дніпропетровському центрі екстреної допомоги працює більш 40 переселенців - рис. 1

Щодо роботи швидкої медичної допомоги Дніпропетровщини, то з початку війни кількість викликів зменшилась у 2,5 рази. Загалом це інсульти, інфаркти та ДТП. Та за словами Радія Шевченка, є окрема категорія, яка заслуговує уваги, – виклики у стані алкогольного сп’яніння.

«Близько 9 % пацієнтів на момент виклику перебувають напідпитку, а це десь 700 осіб. Третині з цієї кількості встановлюють діагноз «гостре отруєння алкоголем». Лише за травень 2022 року маємо 2 697 викликів до осіб, які були в стані алкогольного сп’яніння. З них майже 53 % госпіталізації не потребують, а ще 3,3 % відмовляються від медогляду і такий виклик нам доводиться фіксувати як безрезультатний», – зазначив Радій Шевченко.

Він також додав: «Найстрашніше, що близько 2 % з цих викликів – діти віком від 12 до 18 років, половина з яких з гострим отруєнням алкоголем. Також додам, що за травень 2022 року у нас 5 пацієнтів з діагнозом «гостре отруєння алкоголем» перебували у комі, один з них помер у присутності бригади наших медиків».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре на некоторых маршрутах стоимость проезда могут поднять до 15 гривен.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: