У Кривому Розі нагородили підлітка за боротьбу з наркорекламою | Відкритий

У Кривому Розі нагородили підлітка за боротьбу з наркорекламою

У Кривому Розі Дніпропетровської області поліція нагородила 13-річного школяра за внесок у боротьбу з наркозлочинністю. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Криворізького відділу поліції.

Юний криворіжець Данило Федько самотужки замалював майже 600 написів із наркорекламою на вулицях міста. 29-го серпня представники правоохоронних органів нагородили школяра грамотою.

Хлопець займається спортом, він вихованець бійцівського клубу «БАРС». Для того, щоб вручити грамоту Данилові, керівництво Покровського відділення криворізької поліції завітало до нього на тренування. Неочікуваний візит та слова вдячності стали сюрпризом для підлітка. Проте, він сказав, що свій вчинок героїчним не вважає, він це робив, бо йому не байдуже майбутнє міста та країни.

Свій внесок до виховання юного спортсмена зробив і тренер Володимир Коржак, який систематично проводить із вихованцями бесіди про небезпеку вживання наркотиків та важливість діяти у межах своїх можливостей у боротьбі з рекламою наркотиків у місті.

Данила привітали поліціянти

 

У виховання підлітка зробив свій внесок його тренер

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпропетровській області затримали підозрюваного, який переховувався 12 років.

Теги:

Оцените этот материал: