У лікарні Дніпра три доби рятували пораненого бійця

У Дніпрі лікарі намагалися врятувати бійця, який отримав серйозні поранення на Сході України. Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко, повідомляє Відкритий.

Лікарі три дні боролися за життя бійця Дмитра з Житомирської області, який захищав територіальну цілісність нашої країни у зоні бойових дій. Відомо, що біля селища Широкіно куля влучила воїнові в чоло і вийшла через потилицю, унаслідок чого він отримав серйозні травми мозку та переломи черепа.

Пораненого бійця доправили у Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені Мечникова. Три дні лікарі намагалися врятувати життя Дмитра та вірили, що станеться диво. Вони корегували усі життєві функції бійця та застосовували штучну вентиляцію легенів. Однак, врятувати його було неможливо через тяжкі поранення. У чоловіка три рази зупинялося серце, щоразу реаніматологам вдавалося його запускати. Учора, 12-го серпня, Дмитро помер. Відомо, що у нього залишилися дитина та дружина.

«Три доби боролася душа. Він не просив про допомогу. Його поранення несумісне з життям. (…) Жорстокий світ безвиході. Все руйнується, коли обривається життя», — написав Сергій Риженко.

skoraya pomoshh

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у лікарню Дніпра гелікоптером доставили бійця, пораненого на сході.

Теги: