У Лондоні через лисицю зупинили матч з крикету

Під час матчу з крикету, який відбувся у Лондоні, на полі несподівано з’явилася лисиця. Своїм вчинком вона розсмішила глядачів та здивувала гравців. Про це Відкритий дізнався із соціальних мереж.

У столиці Великобританії — Лондоні — відбувся матч з крикету під назвою Тwenty 20 ( «Твенті-твенті» — це особливий формат проведення матчу, тривалість якого не обмежується часом, а залежить від набору подач). Гра проходила між двома командами: «Суррей» та «Гламорган». Несподівано посеред матчу на поле до гравців вибігла руда лисиця. Хлопці по-різному намагалися вигнати тваринку, щоб вона не заважала, але руда впродовж хвилини не реагувала на гравців.

Вболівальники, які були присутні на матчі, почали активно поширювати відеозапис того, що відбувалося під час гри. Як виявилося, лисиця зупинила матч тим, що вирішила накласти купу на газоні. Присутніх це дуже розсмішило, тому вони почали ділитися враженнями, сміятися та знімати це на камери телефонів. На допомогу гравцям прийшов стюард, який налякав лисицю й продовжив гру.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Японії через равлика зупинилися потяги.

Теги: