У мережі кепкують з нахабного кота, який вдає мертвого

У соціальній мережі обговорюють відео, на якому зафіксовано незвичайну поведінку знахабнілого кота, який вирішив вдавати мертвого. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Wild Faces.

В одному із закладів громадського харчування просто на підлозі розлігся знахабнілий кіт, вдаючи із себе мертвого. У ресторані гучно лунає музика, повз проходять люди, але рудий пухнастик лежить й анічичиркне. Цей відеозапис став вірусним і почав швидко ширитися мережею. Деякі користувачі захоплюються витривалістю кота, інші — навпаки кажуть про його нахабність. Хтось зазначає, що кіт показує найкращий приклад відпочивальника.

На кадрах відеозапису можна побачити те, як відвідувачі закладу зовсім не звертають уваги на пухнастика. «Відеооператор»  наближає камеру до кота та пестить руду тваринку. Тоді кіт починає видавати свій справжній стан: рухає вусами, відкриває очі та навіть ворушить хвостом. Попри те, що кіт, нібито, намагався залишитися у ресторані якнайдовше — ніхто із присутніх не намагався його прогнати.

https://www.facebook.com/WildFacesFunny/videos/337530197152448/?t=85

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що гусак погодував риб власним кормом та став зіркою мережі.

Теги:

Оцените этот материал: