У Новомосковську двоє хлопців-бешкетників кинули петарду у жінку з дитиною

У Новомосковську під час прогулянки з дитиною жінка зустріла двох хлопців, які кинули у неї з немовлям петарду. Про це у соціальній мережі розповіла Дар’я Симоненко, повідомляє Відкритий.

Вчора, 9-го липня, близько 20:00 у Новомосковську стався неприємний інцидент. Коли жінка гуляла зі своєю тримісячною дитиною у дворі, поряд з дитячим садочком навпроти Новомосковського міського ліцею «Самара», їй на зустріч вибігли двоє хлопців та кинули в неї петарду.

«Хлопці йшли тихо, хотіли влучити у візочок, але я вчасно почула кроки. Повертаючись, один промовив «кидай», і той дійсно кинув у нас петарду. Я дивом встигла відбігти. Якщо б я цього не побачила, моя дитина могла б постраждати. У підсумку, у мене сльози та руки, що тремтять, а дитина взагалі злякалася. Шановні батьки, навчіть, будь ласка, своїх дітей тому, що так не можна робити. Усе могло бути ще гірше», — зазначила Дар’я Симоненко.

Дар’я запам’ятала, що на вигляд розбишакам було приблизно 12-13 років. Один із них був з кучерявим темним волоссям, а інший коротко підстрижений. Жінка з жахом згадує усе, що сталося, та звертається до батьків, щоб вони провели з дітьми бесіду.

Під публікацією з’явилося безліч коментарів стосовно цього випадку. Хтось скаржився на батьків та неналежне виховання молоді. Інші порадили жінці звернутися до поліції. А хтось навіть злякався за безпеку своєї дитини:  «Дійсно лячно. Коли бачиш якихось асоціальних осіб, то остерігаєшся, а виявляється дітей також боятися треба. Ну, добре, дівчина хоча б написала про це. Будете тепер по сто разів обертатися».

У Новомосковську двоє хлопців-бешкетників кинули петарду у жінку з дитиною - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпропетровській області невідомі влаштували пожежу в храмі ПЦУ.

Теги: