У Новомосковську зіпсували недобудований меморіал бійцю, який загинув в АТО

У місті Новомосковськ вандали зіпсували недобудований меморіал бійцю Олександру Мітягіну. Про це розповіла місцева журналістка Ксенія Білоус-Дзегарницька, повідомляє Відкритий.

У Новомосковську зруйнували основу меморіальної дошки українському воїну, який загинув під час проведення бойових дій у зоні АТО. Він захищав територіальну цілісність нашої держави ціною власного життя. На території, де планували встановити дошку, довкола розкидане каміння. Те, що сталося, помітила місцева мешканка Ксенія, яка й розповіла про цей випадок у соціальній мережі.

«Як можна назвати створінь, які зробили ось це??? Для тих, хто не знає: тут повинна бути меморіальна дошка нашому земляку Олександру Мітягіну, який загинув на сході нашої держави під час виконання бойового завдання з охорони територіальної цілісності України. Нехай цим створінням буде соромно!», — написала Ксенія.

Відомо, що встановити пам’ятний постамент планували студенти спільно з викладачами Новомосковського коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету, які у минулому році виграли грант.

Слід нагадати, воїн АТО Олександр загинув 28-го серпня 2014-го року біля села Маркине. Тоді групу розвідників разом з Олександром взяли у полон, а потім розстріляли.

У Новомосковську зіпсували недобудований меморіал бійцю, який загинув в АТО - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відкрили пам’ятник бійцю, який загинув у зоні ООС.

Теги: