У п’ятницю утримувані в РФ українці можуть повернутися на Батьківщину, — Чийгоз – Відкритий

У п’ятницю утримувані в РФ українці можуть повернутися на Батьківщину, — Чийгоз

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Ахтем Чийгоз анонсував звільнення утримуваних в Росії українських політв’язнів вже в п’ятницю, 30-го серпня. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Інтерфакс-Україна.
«Олег Сенцов в (московському СІЗО). З тієї інформації, що я знаю, в п’ятницю повинні прибути всі разом, але це все настільки приблизно. Я сам пройшов цей шлях, і знаю, що зміни можливі», — сказав він журналістам після урочистого засідання Верховної Ради в четвер.
Російські ЗМІ стверджують, що Олега Сенцова вивезли 28-го серпня вдень з колонії №8 у місті Лабитнангі до Бутирської вʼязниці в Москві. Сенцов вперше за довгий час не подзвонив матері, хоча раніше завжди зв’язувався з нею в кінці кожного місяця, розповіла мати Сенцова Людмила, інформують Крим. Реалії.

«Ні, не подзвонив, хоча вчора, 28-го, був якраз місяць, як він дзвонив того разу. А він рівно через місяць на 20 хвилин починає дзвонити, але вчора не подзвонив. Чекала сьогодні, думаю, може … Дзвінка немає. Я чула тільки одне: буде якийсь обмін 33 на 33. Олег в цей список не ввійшов. Сказали так, ось я чула так», — розповіла Сенцова.

Адвокат Дмитро Дінзе поки що не підтверджує інформацію про етапування Олега Сенцова з Лабитнангі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Луценко написав заяву про звільнення.

Теги:

Оцените этот материал: