У Павлограді біля хімічного заводу отруїли собаку

У місті Павлоград Дніпропетровської області біля хімічного заводу отруїли собаку, яку підгодовували місцеві мешканці. Про це у соціальній мережі розповіла Ірина Легкоступ, повідомляє Відкритий.

Сьогодні біля хімічного заводу у місті Павлоград, недалеко від ДК «Ровесник», отруїли білого собаку. Його мертвого просто на траві знайшла місцева мешканка Ірина. Жінка каже, напевно, сподівалися, що у вихідний день ніхто нікуди не поспішатиме, а тому й не помітить цього. Останнім часом вона побачила, що у місті почали труїти все більше тварин і шкуродери щоразу дивують своєю жорстокістю.

«Зараз труять тварин по-іншому, не масово. Щоранку по кілька тварин. Це для того, щоб доки ми ніжимося у своєму ліжку або п’ємо ранкову каву, вони помирали. Мені хотілося б дізнатися, що саме зробила ця крихітка. Чому вона заслужила на таку смерть? У нашому районі вона з’явилася нещодавно. Усі її підгодовували та любляче ставилися до неї. Сподіваюсь, що винний за це відповість», — наголосила Ірина.

Слід нагадати, що за жорстоке поводження з тваринами (стаття 299 Кримінального кодексу України) передбачено покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень) або позбавлення волі на строк до шести місяців.

У Павлограді біля хімічного заводу отруїли собаку - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі собак нагодували щурячою отрутою.

Теги: