У Павлограді шкуродер залишив маленьких цуценят помирати у закритому пакеті

У місті Павлоград Дніпропетровської області шкуродер залишив помирати шістьох новонароджених цуценят у закритому пакеті. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла Ольга Черненко, повідомляє Відкритий.

Останнім часом люди усе частіше стають свідками жорстокого поводження з тваринами. Мешканці різних міст Дніпропетровської області ледь не щодня знаходять котів із відрубаними кінцівками або собак закритих у пакетах без доступу до повітря. Так, місцева мешканка Павлограду нещодавно знайшла шістьох щойно народжених песиків, які були кинуті у закритому пакеті під палючим сонцем.

«Це просто нелюдський вчинок тих людей, які це зробили. Я не знаю, на що вони розраховували: може думали, що хтось забере, а може просто вирішили, що таким чином цуценята швидше помруть», — сказала Ольга Черненко.

Ольга Черненко зібрала щенят до картонної коробки, яку віднесла до себе додому для подальшого вигодовування цуциків. Коли малятам виповниться місяць, жінка планує влаштувати їх до міського притулку для тварин або знайти їм нову родину. Відомо, що з шістьох цуценят двох вже забрали знайомі Ольги. Вона розповіла, що зараз цуценята знаходяться у нормальному стані, їхньому життю нічого не загрожує.

Слід нагадати, що за жорстоке поводження з тваринами (стаття 299 Кримінального кодексу України) передбачено покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень) або позбавлення волі на строк до шести місяців.

У Павлограді шкуродер залишив маленьких цуценят помирати у закритому пакеті - рис. 1

Жінка врятувала маленьких щенят.

У Павлограді шкуродер залишив маленьких цуценят помирати у закритому пакеті - рис. 2

Вона почала самостійно вигодовувати малят.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі шкуродер побив маленьке кошеня.

Теги: