У Покрові прихистили 2 120 переселенців з Херсонської, Донецької та Луганської областей

У Покрові офіційно отримали статус ВПО 2 120 осіб. З них 600 – діти. Найбільше переселенців з Херсонської, Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

«Ми забезпечуємо всіх продуктовими наборами, одягом та житлом. Крім цього, всім, а особливо дітям, ми надаємо психологічну допомогу. З ними постійно працюють наші фахівці. Щодо працевлаштування переселенців ми налагоджуємо процес і поступово пропонуємо роботу в наших комунальних підприємствах. На сьогодні у виконкомі в нас працює двоє осіб, а по закладах освіти та культури ми працевлаштували більше ніж 12 людей», – зазначив міський голова Покрова Олександр Шаповал.

У Покрові прихистили 2 120 переселенців з Херсонської, Донецької та Луганської областей - рис. 1

Загалом ситуація у Покрові напружена, але завдяки захисникам, які стримують ворога та не дають йому ступити на землі Дніпропетровщини, місто продовжує жити та функціонувати. В повному обсязі для містян та гостей надаються медичні, соціальні та комунальні послуги. На сьогодні 90% бізнесу та підприємств повернулись до роботи. Аграрії з наступного тижня планують збирати перший врожай.

«Також попри війну наші школярі успішно закінчили навчальний рік. Маємо 14 золотих медалей та 4 срібні. Ми водночас під час канікул створюємо для наших дітей дозвілля – культурні та спортивні заходи. У нашому місцевому парку щовихідних проводимо кіносеанси просто неба, а також заняття для маленьких діточок», – додав Олександр Шаповал.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре ректор одного из вузов и подрядчик подозреваются в присвоении 1 млн грн.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,