У Покровському побудують кладовище за сім мільйонів гривень

Покровська сільська рада витратить 6,9 мільйона гривень на будівництво кладовища. Про це повідомляє Відкритий,  посилаючись на тендер, розміщений на сайті публічних закупівель «ProZorro».

Відповідно до тендерної документації, в селі Покровське Нікопольського району Дніпропетровської області витратять 6 871 562 гривень на будівництво кладовища. Закінчити роботи планується до 1-го грудня 2019 року.

Відповідно до проєктного кошторису, на кладовищі планується встановлення електроосвітлення, озеленення, будівництво вбиралень, а також вимощення та облаштування доріг, тротуарів та майданчиків.

У тендері взяли участь дві компанії — «Нікобудмонтаж» та «Дніпробудгруп-21», перемогу одержала друга. До цього часу «Дніпробудгруп-21» контракти з Покровською сільською радою не підписували.

У Покровському побудують кладовище за сім мільйонів гривень - рис. 1

Нагадаємо, раніше Відкритий повідомляв, що державне підприємство «Фінансування інфраструктурних проєктів» оголосило тендер на розробку проєктно-кошторисної документації та її експертизи на будівництво, включно з новою смугою на території міжнародного аеропорту в Дніпрі.

Теги: